RSS
11.12.2009 | Aktualności | Forum Młodych PiS

Spotkanie Prezesa PiS z młodzieżą w Elblągu

W Elblągu odbyło się spotkanie Prezesa partii PiS Jarosława Kaczyńskiego z młodzieżą, w którym wzięło udział ok. 60 działaczy i sympatyków FM PiS. Wśród wielu ważnych aspektów związanych z kształtowaniem rzeczywistości przez polską młodzież Prezes Jarosław Kaczyński zwrócił uwagę przede wszystkim na szanse i zagrożenia stojące dzisiaj przed młodymi ludźmi, kwestie związane z edukacją młodzieży, patriotyzmem oraz niosącą dotkliwe skutki dla państwa polskiego emigracją młodej i wysoko wykwalifikowanej kadry, tzw. drenażem mózgów. Swoje wystąpienia mieli także Prezes Zarządu Okręgowego PiS w Elblągu Poseł Leonard Krasulski oraz Założyciel Forum Młodych PiS Poseł Maks Kraczkowski. W ocenie spotkania młodzież podkreślała nie tylko jego merytoryczne walory ale także miłą atmosferę mu towarzyszącą.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (2):

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9