RSS
15.02.2010 | Aktualności | Forum Młodych PiS

Komunikacja multimedialna w PiS

Forum Młodych PiS planuje komunikować się nie tylko bezpośrednio ale także za pomocą wideokonferencji. „Z multimedialnej formy komunikacji na początku skorzysta Zarząd Krajowy Forum Młodych PiS. Kolejnym krokiem  będzie posługiwanie się komunikatorem internetowym w kontaktach z sympatykami PiS w kraju. Stawiamy na wiedzę, młodość i nowoczesność. Tylko strategiczne myślenie młodych ludzi o przyszłości przyniesie efekty dające im szansę na rozwój oraz stabilizację życiową. Wprowadzamy wideokonferencje gdyż mamy nadzieję, że nowe technologie ułatwiające szybkie przesyłanie informacji, dźwięku i obrazu zachęcą młodych ludzi do udziału w debacie publicznej dotyczącej polityki dla młodzieży.” - powiedziała Przewodnicząca FM PiS Patrycja Chmiel.

Sekretarz Rady Politycznej PiS Maks Kraczkowski stwierdził, że ta forma komunikacji pozwoli zaoszczędzić pieniądze partii i czas, dlatego istnieją plany organizowania wideokonferencji, w których uczestniczyć będą przedstawiciele kierownictwa PiS z całego kraju.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (2):

• Janusz - 8.03.2010, 18:38
• MjK - 20.02.2010, 19:20

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu