RSS
20.03.2010 | Aktualności | Forum Młodych PiS

Wiosenny Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Po raz drugi bydgoskie Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało charytatywne zawody sportowe. W tym roku przybrały one formę Charytatywnego Wiosennego Turnieju Piłki Nożnej. Na boisku w sobotę, o godz. 11 pojawiły się następujące zespoły: Forum Młodych PiS Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, Federacja Młodych Socjaldemokratów, Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza, Stowarzyszenie Kibiców Zawiszy Bydgoszcz, Zespół Szkół nr 16 w Bydgoszczy. Turniej uświetnił mecz parlamentarzystów województwa kujawsko-pomorskiego z podopiecznymi Fundacji Grażyny Piechockiej-Kranc „Radosne Dzieciństwo”, który zakończył się zwycięstwem Radosnych Dzieciaków 7:1.W skład drużyny parlamentarzystów weszli posłowie z partii PiS: Poseł Tomasz Latos, Poseł Maks Kraczkowski, Poseł Zbigniew Girzyński, Eurodeputowany Ryszard Czarnecki oraz Poseł z partii PO Krzysztof Brejza.

Na podium turnieju stanęli:

III miejsce – Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza,
II miejsce – Zespół Szkół nr 16
I miejsce – Stowarzyszenie Kibiców Zawiszy Bydgoszcz.

Podczas turnieju zebrano 196 czekolad, 49 batoników, 9 paczek ciastek, 2 czekoladowe zające, paczkę cukierków i płatków śniadaniowych. Słodycze zostały przekazane na świąteczne paczki żywnościowe dla rodzin wielodzietnych i matek samotnie wychowujących dzieci przygotowywane przez PCK.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (1):

• Em - 25.03.2010, 1:39

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9