RSS
20.03.2010 | Aktualności | Forum Młodych PiS

Eurodeputowany Jacek Kurski na spotkaniu z młodzieżą

W elbląskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości odbyło się spotkanie Posła do Parlamentu Europejskiego Jacka Kurskiego z działaczami Forum Młodych PiS, członkami oraz sympatykami partii.

Dyskutowano o miejscu i roli młodzieży w zjednoczonej Europie. Poruszono też wiele ważnych kwestii związanych z polityką regionalną miejscowego samorządu lokalnego w aspekcie gospodarczym oraz z restytucją mienia na terenach „poniemieckich.” W dyskusji wzięli również udział Wiceprzewodniczący elbląskiej Rady Miejskiej Jerzy Wilk oraz Senator RP, Członek Zarządu Regionalnego PiS w Elblągu Sławomir Sadowski. Spotkanie zakończyło skierowane do Europosła Jacka Kurskiego przez młodzież szkolną podziękowanie za zaproszenie i zorganizowanie kilkudniowej wycieczki do Parlamentu Europejskiego.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (1):

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu