RSS
21.03.2010 | Aktualności | Forum Młodych PiS

Cała prawda o debacie PO

Dywan spod którego wystają śmieci, na nim dwa krzesła i dwóch kandydatów grających w karty. Tak zorganizowany przez FM PiS happening miał zobrazować, po co PO jest potrzebna debata.

„Zorganizowana przez PO debata to nic innego jak promocja swojej partii oraz odwrócenie uwagi opinii publicznej od wstydliwych dla Platformy Obywatelskiej tematów takich jak m.in.: afera hazardowa, afera stoczniowa, afera Misiaka, rosnące bezrobocie, deficyt budżetowy. Zamiatanie pod dywan brudów, a wynoszenie na piedestał wyreżyserowanej debaty to przejaw nonszalancji PO wobec Polaków. Debata miałaby sens tylko wtedy, gdyby nie uniemożliwiono w niej zadawania pytań dziennikarzom, sprowadzając ich jedynie do roli przekaźników informacji. Nie jest sztuką zamieść śmieci pod dywan ale śmieci spod dywanu wymieść. ” – mówi Przewodnicząca FM PiS Patrycja Chmiel.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Prawo i Sprawiedliwość nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Komentarze (2):

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9