RSS
01.04.2011 | Aktualności | Forum Młodych PiS

FM PiS do Donalda Tuska: Polski nie stać na pańskie żarty

„W imieniu Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości chciałem podziękować Panu premierowi za spełnienie licznych obietnic wyborczych” - pisze w liście do Donalda Tuska przewodniczący FM PiS Marcin Mastalerek.

„Dziękujemy za masowy powrót Polaków z emigracji, w szczególności za powrót Jana Vincenta Rostowskiego; za dbałość o zmniejszenie bezrobocia wśród młodych i politykę prorodzinną czego przykładem jest zatrudnienie córki ministra Rostowskiego w gabinecie politycznym ministra Radka Sikorskiego; za skuteczną walkę z bezrobociem, której przykładem jest fakt, że co trzeci bezrobotny, który nie ukończył 27 lat, ma wyższe wykształcenie” - wylicza Mastalerek.

„Dziękujemy także za te dobrodziejstwa, które co prawda nie znalazły się w Pana obietnicach wyborczych, ale w sposób znaczący wpływają na jakość życia i samopoczucie obywateli. Jednym z tych dobrodziejstw są kwiaty dla ministra Grabarczyka, które z pewnością poprawiły jego samopoczucie. Dziękujemy za uczciwość Mira i Zbycha, którzy w pocie czoła, szczególnie ten ostatni, ciężko pracowali na rzecz wspierania polskich przedsiębiorców w osobie Rycha” - ironizuje w liście do Tuska Przewodniczący FM PiS.

„Dla Pana czas zatrzymał się pierwszego kwietnia, a prima aprilis funduje Pan Polakom przez cały rok. Najwyższy czas się obudzić, bo Polski nie stać na Pańskie żarty!” - wzywa premiera Marcin Mastalerek.

Przeczytaj cały list

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9