RSS
25.07.2013 | Aktualności | Partia

Prezydent Gruzji odznaczy Jarosława Kaczyńskiego Orderem Zwycięstwa św. Jerzego

We wtorek, 30 lipca, Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński odwiedzi stolicę Gruzji Tbilisi. Szef głównej partii opozycyjnej ma spotkać się z prezydentem kraju Micheilem Saakaszwilim i premierem Bidziną Iwaniszwilim. Prezes PiS zostanie odznaczony gruzińskim Orderem Zwycięstwa św. Jerzego.

W trakcie wizyty Jarosław Kaczyński spotka się także z Vano Merabiszwili, byłym premierem Gruzji, przebywającym w zakładzie karnym. Były szef partii prezydenta Michaiła Saakaszwilego Zjednoczonego Ruchu Narodowego, został oskarżony przez obecnego premiera o nadużycie władzy, korupcję.

Gruzińskie władze odznaczą szefa Prawa i Sprawiedliwości Orderem Zwycięstwa św. Jerzego przez Prezydenta Gruzji. Po czym prezydent Saakaszwili oraz prezes Kaczyński złożą kwiaty pod pomnikiem śp. prezydenta Rzeczpospolitej Lecha Kaczyńskiego.

Na zakończenie wizyty w Gruzji zaplanowane jest spotkanie Jarosława Kaczyńskiego z gruzińskim premierem Bidziną Iwaniszwilim.
 
Niezalezna.pl

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu