RSS
26.06.2014 | Aktualności | Partia

Akcja „Czas na Zmianę”. Zobacz program

 Joachim Brudziński poinformował w czwartek PAP, że posłowie i europarlamentarzyści PiS będą w najbliższą niedzielę we wszystkich powiatach w kraju „wyjaśniać” Polakom sytuację po ujawnieniu nielegalnych nagrań.

Podczas akcji nazwanej przez partię „Czas na Zmianę” politycy Prawa i Sprawiedliwości, w tym posłowie i eurodeputowani, „przeprowadzą otwarte spotkania we wszystkich powiatach, by wyjaśnić Polakom, co się stało w środę w Sejmie, i to jakie działania ma zamiar podjąć PiS w tej sytuacji” – dodał Joachim Brudziński. (...)

Plan spotkań Prezesa PiS w okręgu Lubuskim i Pilskim w dniu 29 czerwca 2014r. w ramach akcji „Czas na zmianę”

Międzyrzecz, godz. 16:00
Miejsce:  Międzyrzecki Dom Kultury, ul. Konstytucji 3-go Maja 30, 

Międzychód, godz. 18:00
Miejsce:  Centrum Animacji Kultury, Plac Kościuszki 9, Międzychód

Plan spotkań parlamentarzystów i eurodeputowanych 29 czerwca w ramach akcji „Czas na zmiany”    

Witek Elżbieta Barbara

godz. 18.00

Kamienna Góra, Muzeum Tkactwa przy Placu Wolności 11  

Machałek Marzena Anna

godz. 16.00

Zgorzelec, świetlica przy Kościele Św. Józefa Robotnika, przy ul. Ks. Jana Kozaka 2   

godz. 18.00

Jelenia Góra, sala kameralna Jeleniogórskiego Centrum Kultury, przy ul. 1 Maja 60

Zubowski Wojciech Michał

godz. 16.00

Głogów, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Głogowie, ul. Piotra Skargi 5 Sala nr 109    

godz. 18.00
Polkowice, Pl. Kościelny 2, Salka parafialna przy kościele p.w. św. Michała Archanioła w Polkowicach 

Świat Jacek

godz. 16.00

Trzebnica, Restauracja „Finezja”, ul. Rynek 8

Jędrysek Mariusz Orion

godz. 16.00

Oława, Oławskie Centrum Kultury, ul. 11 listopada 27

godz. 18.00

Strzelin, sala katechetyczna Parafii Podwyższenia Krzyża Św. ul. Św. Floriana 2 

Zalewska Anna

godz. 16.00

Wałbrzych, Siedziba PiS, ul. Słowackiego 8,

godz. 18.00

Świdnica, Restauracja Baszta, ul. Muzealna                                

Piotr Król   

godz. 15.00

Tuchola, Tucholski Ośrodek Kultury, ul. Plac Zamkowy 8   

godz. 17.00

Świecie, Cech rzemiosł różnych, ul. Słowackiego 18   

Latos Tomasz

godz. 15.00

Więcbork, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Pocztowa 2

godz. 16.30

Nakło, Cafe Emilia, ul. Bydgoska 35     

Kownacki Bartosz

godz. 16.00

Mogilno, Mogileński Dom Kultury, ul. Rynek 10

godz.18.00

Żnin, kino Pałuczanin, ul. 700-lecia

Ardanowski Jan Krzysztof   

Godz. 16.00

Aleksandrów, Miejskie Centrum Kultury, ul. Parkowa 3

Godz. 18.00

Radziejów, Urząd Miasta Radziejów, ul. Kościuszki 20/22  

Zbonikowski Łukasz  

Godz. 16.00

Włocławek,  klub Krokus, ul. Chopina 27

Godz. 18.00

Lipno, Biuro poselskie, ul. Kościuszki 12 

Girzyński Zbigniew

27 czerwca

godz. 17.00

Chełmno, aula Katolickiego Gimnazjum i Liceum Księży Pallotynów ul. Słowackiego

godz. 19.00

Toruń, aula Liceum Ogólnokształcącego nr 1 przy Zaułku Prasowym

28 czerwca

Godz. 16.00

Golub Dobrzyń, Urząd Miasta Golub-Dobrzyń, ul. Tysiąclecia 25   

Godz. 17.00

Wąbrzeźno, Restauracja Malta, ul. Łabędzia 3       

Sobecka Anna Elżbieta   

5 lipca

godz. 16.00  

Brodnica, Brodnicki Dom Kultury, ul. Przykop 43  

Kruk Elżbieta

godz. 18.00

Łęczna, sala starostwa powiatowego    

Michałkiewicz Krzysztof Stefan   

Godz. 16.00

Kraśnik, Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Al. Niepodległości

Sprawka Lech

godz. 16.00

Myślibórz, Dębnowski Ośrodek Kultury,
ul. Daszyńskiego 20

godz. 18.00

Gryfino, Urząd Miasta i Gminy, ul. 1 Maja 16

Masłowska Gabriela

godz. 16.00

Stargard Szczeciński, Sala katechetyczna, przy kościele św. Jana, ul. św. Jana Chrzciciela 1

godz. 18.00

Goleniowo, Miejska Biblioteka Publiczna, pl. Wolności 8,  

Sadurska Małgorzata

Godz. 18.00

Puławy, Dom Eustachiewicza ul. Skowieszyńska 32   

Godz. 16.00

Opole Lubelskie, Sala konferencyjna Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. 25-Lecia PRL 3 

Beata Mazurek

godz. 16.00

Chełm, Biuro Poselskie ul. Lwowska 13 c

godz. 18.00

Hrubieszów, sala Starostwa Powiatowego, ul. Narutowicza 34

Zawiślak Sławomir   

Godz. 16.00

Tomaszów Lubelski, sala Hotelu Laureat, ul. Lwowska

Godz. 18.00

Zamość, sala konferencyjna, Victoria Hotelu Mercure, ul. Kołłątaja

Abramowicz Adam

godz. 14.00

Parczew, sala przy ulicy Mickiewicza 1

godz. 18.00

Laski, w gminie Parczew, podczas festynu w tej miejscowości 

Ast Marek

godz.16.00

Nowa Sól, ul. Jaracza 1 Sala PiS w Zespole Zarządu Przedszkoli Wschowa

godz.17.30 

Wschowa, Salka spotkań przy Biurze Prawa i Sprawiedliwości ul. Kilińskiego 1

Rafalska Elżbieta 

godz. 16.00 

Słubice, Hotel Euro Kaliski ul. Jedności Robotniczej 13

godz. 18.00

Kostrzyn nad Odrą, Pałac Ślubów ul. Kopernika 1

Materna Jerzy 

godz. 13.30

Zielona Góra, Manifestacja - wymarsz spod Palmiarni

godz. 18.00

Żagań, Manifestacja - wymarsz spod Kościoła pod wezwaniem NMP ul. Piastowska

Waszczykowski Witold    

Godz. 16.00

Powiat Łódzki Wschodni - Tuszyn, Siedziba Biura PiS, Budynek GS, Parkowa 3, Tuszyn   

Godz. 18.00

Brzeziny, ul. Sienkiewicza 10/12

Macierewicz Antoni   

Godz. 16.00

Piotrków Trybunalski, Biuro PiS ul. Słowackiego 20 IV piętro, Piotrków Trybunalski    

Seliga Dariusz Michał   

Godz. 16.00

Skierniewice, Biuro Poselskie, ul. Rynek 25, Skierniewice   

godz. 18.00

Tomaszów, Sala parafialna parafia Św. Jadwigi Królowej, ul. Warszawska 75/81, Tomaszów Mazowiecki

Telus Robert

Godz. 16.00

Rawa Mazowiecka, Miejski Dom Kultury, ul. Krakowska 6c, Rawa Mazowiecka   

Godz. 18.00

Opoczno, Biuro Poselskie, ul. Moniuszki 15, Opoczno    

Witko Marcin

Godz. 18.00

Radomsko, Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5,

Schreiber Grzegorz   

Godz. 16.00

Zduńska Wola, Dom Kultury – Lokator, ul. Łaska 12 Zduńska Wola   

Godz. 18.00

Łowicz, Bursa Klasztorna Sióstr Bernardynek al.. Sienkiewicza 15, Łowicz   

Matuszewski Marek 

godz. 18.00

Łask, Narutowicza 1 Łask 

Mastalerek Marcin

Godz. 16.00

Łodź, Siedziba PiS, ul. Sienkiewicza 61 Łódź   

Godz. 18.00

Pabianice, Dom Nauczyciela, ul. Kilińskiego 8

Polak Piotr  

Godz. 16.00

Sieradz, Sala konferencyjna mieszcząca się przy ulicy Kościuszki 6, Sieradz   

godz. 18.00

Poddębice, Biuro Poselskie, Plac Kościuszki 15, Poddębice   

Beata Szydło

godz. 16.00

Brzeg, Rynek Ratusz (Mała Sala Stropowa) 

godz. 18.00

Namysłów, Sala przy Dworcu PKP, ul. Dworcowa 7 

Krzysztof Szczerski

godz. 18.00

Złotoryja, Złotoryjski Dom Kultury 

Łatas Marek

Godz. 16.00

Myślenice, Dom Katolicki, ul. 3 Maja 1A w Myślenicach.   

Godz. 18.00

Sucha Beskidzka, Domu Katolickim przy ulicy Rynek

Polak Marek

Godz. 16.00

Wadowice, Sala konferencyjna NSZZ "S" ul. Kościelna

Cwik Piotr 

godz. 16.00 

Skawina (Park Miejski w Skawinie Pałacyk Sokół

Adamczyk Andrzej 

godz. 14.00 

Kraków, aula kościoła pod wezwaniem Świętego Józefa na os. Kalinowym, przy ul. Dunikowskiego 5 

Terlecki Ryszard

Godz. 16.00

Częstochowa, Aula Solidarności, ul. Łódzka 8/12   

Godz. 18.00

Zawiercie, Miejski Ośrodek Kultury ul. Piastowska 1  

Bubula Barbara 

godz. 16.00

Miechów, Sala konferencyjna Starostwa Powiatowego ul. Racławicka 12 w Miechowie   

Osuch Jacek

godz.18.00 

Olkusz, ul. Szpitalna 32 Centrum Kultury   

Naimski Piotr   

Godz. 16.00

Ząbokowice, Restauracja Dolnośląska, ul. 1 maja 2   

Godz. 18.00

Kłodzk, Klasztor Ojców Franciszkanów, Pl. Franciszkański

Paluch Anna

godz. 16.00

Nowy Targ, Państwowa Szkoła Muzyczna ul. Parkowa 12

godz. 18.00

Zakopane, Hotel Wersal ul. Tetmajera 14A 

Bernacki Włodzimierz

godz. 16.00

Proszowice, Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach

godz. 18.30

Wieliczka, sala konferencyjna Biura Poselskiego w Wieliczce, Plac Kościuszki 1 

Wojtkiewicz Michał Jan    

Godz. 19.30

Limanowa, ul. Jana Pawła II 19                

Jasiński Wojciech   

Godz. 14.00

Szczytno, sala restauracji Vis - a -vis, ul. Piłsudskiego

Godz. 18.00

Przasnysz     

Opioła Marek

godz. 16.00

ul. Jagiełły 26 Biuro Poselskie PIS (sala konferencyjna)   

godz. 18.00

Mława, gmach Solidarności

Kołakowski Robert 

godz. 18.00 

Ciechanów, Domu Rzemiosła w Ciechanowie, ul. Pułtuska 9

godz. 16.00 

Płońsk, Domu Parafialnego parafii św. M. Kolbe w Płońsku, ul. Jaworskiego 1     

Małecki Maciej

godz. 18.00

Sochaczew

Klub Ostoja św. Dominika, ul. Prymasa S. Wyszyńskiego 1 (wejście z tyłu kościoła św. Wawrzyńca

godz. 16.00

Żyrardów, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Moniuszki 15 

Suski Marek 

godz. 16.00

Grójec, kawiarnia "basen"

godz. 18.30

Radom, sala obrad RM ul. Moniuszki

Bąk Dariusz  

godz 18.00 

Białobrzegi, Dom Rzemiosła Kozienice  

Czartoryski Arkadiusz 

godz. 12.00

Ostrowia Mazowiecka, salka katechetyczna przy Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie 

Woźniak Grzegorz Adam   

Godz. 18.30

pow. miński, Domu Strażaka w Dobrem   

Kamiński Mariusz

Godz. 16.00

Legionowo, Zespół Szkół Salezjańskich w Legionowie ul. Mickiewicza 35a

Godz. 18.00

Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 66, Sala Konferencyjna przy Pływalni Miejskiej    

Gosiewska Małgorzata   

Godz. 16.00

Wołomin, Miejska Biblioteka Publicznej w Wołominie, ul. Wileńska 32, sala konferencyjna, III piętro.    

Godz. 18.30

Ożarów Mazowiecki, Dom Kultury „Uśmiech” w Ożarowie Mazowieckim, ul. Poznańska 165

Kwiatkowski Adam   

Godz. 18.00
Piaseczno, Sala konferencyjna Biblioteki Powiatowej w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 12    

Błaszczak Mariusz

Godz. 16.00

Powiat Gołdapski, sala przy Kościele św. Leona, ul. Krzywa 4    

Godz. 18.00

Powiat Węgorzewski, Węgorzewski Dom Kultury, ul. Bema

Szyszko Jan

godz. 16.00

Kołobrzeg, Hotel „Centrum” Kołobrzeg, ul. Katedralna 11

godz. 18.00

Koszalin, sala pod Trąbką w budynku Poczty Polskiej w Koszalinie, ul. Racławicka 1

Sasin Jacek   

Godz. 16.00

Olecko, Wszechnica Mazurska, pl. Zamkowy 5    

Godz. 18.00

Wydminy (k. Giżycko), Gminny Ośrodek Kultury, ul. 40-lecia PRL               

Żyżyński Jerzy    

Godz. 16.00

Głubczyce, Sala klubowej Klubu Sportowego Polonia Głubczyce wjazd z ulicy Sobieskiego

Godz. 18.00

Prudnik, sala Civitas Christiana, Plac Zamkowy

Kłosowski Sławomir

Godz. 14.00

Nysa, Muzeum Nyskie ul. Biskupa Jarosława

Godz. 16.30

Opole, Biuro poselskie przy placu Kopernika 1/5

Godz. 18.30

Krapkowice, salka przy kościele Św. Ducha w Otmęcie

Kuchciński Marek 

godz. 16.00

Złocieniec, sala Spółdzielni Mieszkaniowej "Postęp" ul. Obrońców Westerplatte 3

godz. 18.00 

Swidwin, Świdwiński Ośrodek Kultury (Zamek) ul Niedziałkowskiego 17 w sali klubowej  

Babinetz Piotr 

godz. 18.00

Brzozów  biuro poselskie, ul. Mickiewicza 22

Piotrowicz Stanisław

godz. 16.00 

Krosno, biuro PiS, ul. Tkacka 2a

Rzońca Bogdan 

godz. 16.00

Lesko, spotkanie w biurze PiS, Plac Pułaskiego 1

godz. 18.00

Ustrzyki Dolne, Hala Widowiskowa, ul. 29 Listopada 19A

Hrynkiewicz Józefa 

Godz. 16.00

Gdynia, ul. 10 Lutego 33, Dom Rzemiosła 

Godz. 18.00

Puck

Plac Wolności 1,  Ratusz

Błądek Antoni 

Godz. 16.00

Nisko, Dom Nauczyciela, ul. Kościuszki 8, Nisko   

Moskal Kazimierz  

Godz. 16.00

Ropczyce, Dom Strażaka w Chechłach, gmina Ropczyce 

Godz. 18.00

Sędziszów Małopolski 

Szlachta Andrzej  

Godz. 18.30

Strzyzów, Dom Kultury "Sokół",  ul. Mostowa 2, Strzyżów   

Gołojuch Kazimierz  

Godz. 17.00

Leżajsk, Muzeum Ziemi Leżajskiej, ul. Mickiewicza 20 A, Leżajsk  

Chmielowiec Zbigniew

Godz. 16.00

Kolbuszowa, Szkoła Podstawowa nr 1, Domatków 198   

Warzecha Jan

Godz.16.00 

Dębica, Restauracja Taurus, Strzegocicie 116 C

Jurgiel Krzysztof 

godz.14.15

Białystok, Spółdzielnia Mieszkaniowa, w. Rocha 11/1" 

godz. 12.30

Mońki, Sala konferencyjna Biura PiS, ul. Białostocka 63

Zieliński Jarosław 

godz. 16.30

Suwałki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach
ul.Teofila Noniewicza 10

godz. 18.30 

Sejny, Pałac Biskup ul. Piłsudskiego 28, Sejny"

Kamiński Mariusz 

Godz. 16.00

Siemiatycze, sali Siemiatyckiego Ośrodka Kultury w Siemiatyczach przy ulicy Zaszkolnej  

godz. 19.00

Hajnówka, "Sala Katechetyczna, ul. Ks. P. Ściegiennego 7, Hajnówka

Kołakowski Lech Antoni

godz. 15.00 

Lomża, Biuro Poselskie Lecha Antoniego Kołakowskiego
ul. Dworna 47 m. 3

godz.16.30

Kolno, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu
ul. M. Konopnickiej 4      

Smoliński Kazimierz 

Godz. 16.00

Tczew, ul. Czyżykowska 69, sala Gimnazjum nr 1

Godz. 18.30

Kwidzyn, Świetlica Bronisławowo

Łopiński Maciej  

Godz. 15.30

Starogard Gdański, sala widowiskowa Starogardzkiego Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II

Godz. 18.00

Chojnice, ul. Piłsudskiego 30 a, Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe  

Jaworski Andrzej

godz.16.00 

Malbork, ul. Dworcowa 24, sala Bar Bis 

Godz. 18.00

Nowy Dwór, ul. M. Kopernika 17  sala Żuławski Park Historyczny

Szczypińska Jolanta 

Godz. 18.00

Słupsk, ul. Paderewskiego 9, Civitas Christiana 

godz. 16.00 

Sławno, Sławieński Dom Kultury w Sławnie ul. Cieszkowskiego 2

Śniadek Janusz 

Godz. 18.00

Kościerzyna, Plac Jana Pawła II, przy kościele na plebani

Arciszewska –Mielewczyk Dorota 

Godz. 16.00

Wejherowo, ul. Kościuszki 2, parafia św. Trójcy (Kolegiata Wejherowska), sala Jana Pawła II

Godz. 18.00

Lębork, ul. Krzywoustego 1, sala 108 (budynek siedziby biur poselskich PiS) 

Sellin Jarosław 

Godz. 16.00

Wałcz, Wałeckie Centrum Kultury Wałcz Plac Zesłańców Sybiru 3 

Godz. 18.00

Człuchów, ul. Traugutta 2, Miejski Dom Kultury  Kartuzy, ul. Parkowa 4, sala restauracji „Gościniec Kaszubski”

Szwed Stanisław  

godz. 16.00

Żywiec, Miejskie Centrum Kultury, Al. Wolności 4 

godz. 18.00

Bielsko Biała, Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność", ul. Asnyka 19 

Falfus Jacek 

godz. 16.00 

Cieszyn, Biuro Poselskie Prawa i Sprawiedliwości ul. Rynek 6 Pszczyna-godz. 18.00 Biuro Poselskie Prawa i Sprawiedliwości ul. Warowna 3

Sądel Jerzy 

godz. 18.00 

Lubliniec, Muzeum Pro Memoria Edith Stein

ul. E. Stein 2 Lubliniec

Giżyński Szymon 

godz. 16.00 

Ostrów Wielkopolski, ul. Królowej Jadwigi 8d (N-klub sztuka i edukacja - dawny Klub Nauczyciela)

Polaczek Jerzy  

godz. 16.00

Tychy, Kościół SW Krzysztofa, ul. Prymasa Wyszyńskiego 1 sala Ostrobramska 

godz. 18.00

Piekary Śląskie "Miejski Dom Kultury, ul.Bytomska 73

Kloc Izabela 

godz. 16.00

Mikołów, sala konferencyjna Biały Domek ul. Karola Miarka 15

Janik Grzegorz

godz. 15.00 

Racibórz, ul. Zamkowa 2, Restauracja Zamkowa

godz. 17.00 

Rybnik, ul. Kuźnicka 10, Salka Katechetyczna - Kościół WNMP w Rybniku

Matusiak Grzegorz 

godz. 16.00

Jastrzębie Zdrój ul. Mazowiecka 2 - Restauracja Hawana;  Wodzisław ul. Rynek 25

Szarama Wojciech 

godz.18.00

Bytom, Biuro Poselskie posła W. Szaramy 

godz.15.45

Tarnowskie Góry, MDK Kalety

Tobiszowski Grzegorz 

godz. 16.00

Ruda Sląska, Miejskie Centrum Kultury ul. Niedurnego 69

godz. 18.00

Katowice, Klub Marchołt, ul. Warszawska 37 

Nowak Maria 

godz. 16.00

Biuro Poselskie Marii Nowak, ska 7 

godz. 18.00

Mysłowice, Biuro Senatora Mamątowa ul.Grunwaldzka 22

Malik Ewa 

godz.17.30 

Sosnowiec-Porąbka, salka przy par. MB Częstochowskiej, ul.Reja 9 

godz. 15.00

Jaworzno,Miejska Biblioteka Publiczna, Rynek Główny 17 

Andzel Waldemar 

godz.14.00

Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Piłsudskiego 39

godz. 16.00

Dąbrowa Górnicza, Klub "Villa Moda", ul. Kościuszki 4B

Rusiecki Jarosław  

godz. 16.00

Sandomierz, Sala konferencyjna biura poselskiego w Sandomierzu ul.Koseły 22 p I  

godz. 18.30

Ostrowiec Świętokrzyski, sala konferencyjna Solidarności al. Jana Pawła II 65

Zuba Maria 

godz. 16.00

Staszów, Staszowski Ośrodek Kultury ul. Parkowa 6 Busko Zdrój Pensjonat SANATO, Busko-Zdrój ul. 1 Maja 29 

Bętkowski Andrzej  

godz. 18.00

Skarżysko Kamienna, Miejskie Centrum Kultury, ul. Słowackiego 25 Końskie

godz.20.00 

Końskie, Hotel Łuczyński, Końskie ul. Warszawska 24

Lipiec Krzysztof

godz.16.00 

Starachowice, Starachowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Wojska Polskiego 9 

godz.18.00 

Opatów, Opatowski Ośrodek Kultury, ul. Partyzantów 13 B

Babalski Zbigniew

godz. 18.30

Iława, Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, ul. Kopernika 8a.  

godz. 16.00

Miłowo, powiat ostródzki, sala parafialna przy Klasztorze Ojców Franciszkanów 

Szmit Jerzy 

godz.16.00

Olsztyn, sala przy ul. Dąbrowszczaków 10  

godz. 18.00

Nidzica, Hotel Kamiński, pl. Wolności 4

Arent Iwona 

godz.16.00 

Mrągowo, sala restauracji Patria, ul. Wojska Polskiego 6f 

godz. 18.00

Kętrzyn, sala, ul. Chrobrego 12 

Rogacki Adam 

godz. 18.00

Pleszew, Dom Parafialny ul. Księdza Kazimierza Nesiołowskiego 1

Dziedziczak Jan

godz. 18.00

Leszno, Ratusz, Rynek 1

godz. 16.00

Śmigiel, Centrum Kultury, ul. Kościuszki 20 

Czarnecki Witolod 

godz. 16.00

Konin, Koniński Dom Kultury, pl. Niepodległości 1  

godz. 18.00

Słupca, biuro PiS, ul. Traugutta 6 

Hofman Adam 

godz. 16.00

Koło, sala przy parafii Podwyzszenia Krzyża Świętego ul. Kościelna 10 

godz. 18.00

Turek miejski dom kultury ul. Kościuszki 13

Dolata Zbigniew

godz 18.00 

Września, salka w Kinie Trójka 

Kraczkowski Maks

godz.16.00 

sala Św. J. Bosko, ul. Św. J. Bosko 1 w Pile 

godz.18.00 

Złotów, sala Cechu Rzemiosł Różnych ul. Cechowa 11 w Złotowie

Dziuba Tadeusz 

godz. 20.00

Murowana Goślina - pow. poznański, salka parafialna przy kościele p.w. Najwyższego Arcykapłana Jezusa Chrystusa przy ul. Kościelnej 16,

godz. 16.00

Wągrowiec, sala konferencyjna Biura PiS, Rynek 17 w Wągrowcu
Organizator        

Hoc Czesław

godz. 16.00

Kołobrzeg Hotel "Centrum" Kołobrzeg ul. Katedralna 11 

godz. 18.00

Koszalin "Sala ""Pod Trąbką"" w budynku Poczty Polskiej w Koszalinie ul.
Racławicka 1"

Strzałkowski Stefan

godz. 16.00

Białogard, sala konferencyjna Urzędu Miasta ul. 1 Maja 18 

godz. 18.00 

Szczecinek, Domu Kultury Kolejarz w Szczecinku ul.Generała Wł Sikorskiego 

Joachim Brudziński

godz. 18.00

Szczecin, Szkoły Salezjańskie (Collegium Salesianum),ul. Witkiewicza 64, 

godz. 16

Police, Klub Nauczyciela, ul. Barnima 10

Leszek Dobrzyński

godz. 18.00

Gryfice, Biuro poselskie M. Gróbarczyka, owa 8/9

godz. 16.00

Lobez, świetlica wiejska w Runowie Pomorskim,

Michał Jach

godz. 18.00

Kamień Pomorski, sala widowiskowo-sportowa, ul. Wolińska 9

godz.16.00

Swinoujście, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Wojska Polskiego 1, 

Gogacz Stanisław 

godz.16.00 

Ryki, świetlica GS, ul.Szkolna 1 

godz.18.00 

Lubartów, Gościnne Progi, ul. Powstańców Warszawy 106  
138. 

Czelej Grzegorz 

godz. 16.00

Lublin Hotel Lwów ul.Bronowicka 2

Cioch Henryk 

godz. 16.00

Janów Lubelski, Dom nauczyciela ul. Ogrodowa 16

Grzegorz Bierecki 

Godz. 18:00

Bytów, ul. Sikorskiego 27, Siedziba Biur Poselskich PiS

Wiesław Józef Dobkowski

Godz. 16:00

Bełhatów, ul. 9 maja 26

Godz. 18:00

Pajęczno, Dom Handlowy, ul. Kościuszki 73

Przemysław Błaszczyk

Godz. 16:00

Kutno, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Wojska Polskiego 5

Godz. 18:00

Łęczyca, Dom Kultury Jana Pawła 2

Michał Seweryński

Godz. 16:00

Wieluń, Cech Rzemiosł Różnych, ul. Targowa 1

Godz. 18:00

Wieruszów, Kino Słońce, ul. Mickiewicza 13

Andrzej Pająk

Godz. 16:00

Oświęcim, Salka przy Kościele św. Maksymiliana

Godz. 18:00

Chrzanów, Sala Konferencyjna „s” Chrzanów, ul. 3 Maja 1

Bogdan Pęk

godz. 16.00

Kędzierzyn Koźle, kino Chemik przy ulicy Jana Pawła II nr 27

godz. 18.00

Strzelce Opolskie, Przedsiębiorstwie Szkoleniowo-Usługowym ,,Polifach'' , ul. Marka Prawego 27 

Robert Adam Mamątow

Godz.16:00

Węgrów, Gminny Ośrodku Kultury w Sadownem, ul. T. Kościuszki 35

Godz. 18:00

Sokołów, sala konferencyjna Urzędu Miasta

Waldemar Jerzy Kraska

Godz. 16:00

Wyszków, sala konferencyjna Urzędu Gminy Rząśnik

Zając Alicja 

Godz. 16.00

Przemyśl, Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli (Belferek), ul. Kraszewskiego 7a

Matusiewicz Andrzej 

godz. 18.00

Przeworsk, sala narad Starostwa Powiatowego ul.Jagiellońska 10  

Sagatowska Janina 

Godz. 14.00

Stalowa Wola, Sala konferencyjna, Biuro poselskie, al. Wyzwolenia 2 A, Stalowa Wola 

Godz. 16.00

Tarnobrzeg, Sala Parafii Serbinów, ul. Konstytucji 3 Maja 11, Tarnobrzeg  

Pupa Zdzisław

godz.16.00 

Mielec, Gminny Ośrodek Kultury, Rynek 15, Padew Narodowa

Paszkowski Bohdan Józef  

godz.13.00 

Sokółka, Biblioteka Publiczna, os. Centrum 21, Sokółka

godz. 16.00

Augustów, Restauracja "" Dolina Rospudy"", ul. Nadrzeczna 1 (róg Mostowej), Augustów 

Słoń Krzysztof 

30 czerwca

Godz. 16.00

Jędrzejów, Centrum Kultury, Jędrzejów Al. J.Piłsudskiego 3

godz.17.00

Kielce, OMPiO Kielce, ul. Zamkowa 3 

Gil Mieczysław 

godz. 16.00

Kazimierza Wielka, Kazimierski Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 16  

Czarnecki Ryszard

Godz. 16.00

Szamotuły, sala konferencyjna Biura Poselskiego PiS, ul. Dworcowa 12 w Szamotułach

Godz. 18.00

Oborniki, Rynek w Obornikach, w sali przy ul. 11 listopada 2a w Obornikach

Gróbarczyk Marek  

Godz. 18.00

Choszczno 

Sala konferencyjna Rejonowa Spółdzielnia Mieszkaniowa ul. Grunwaldzka 36     

Legutko Ryszard

godz. 16.00

Kluczbork, Sala Parafialna przy ulicy Katowickiej 3

godz. 18.00

Praszka, pow. oleski, sala Solidarności przy zakładach Neapco ul,Piłsudskiego 39

Poręba Tomasz

godz. 16.00

Tarnobrzeg, sala Parafii Serbinów, ul. Konstytucji 3 Maja 11

godz. 18.00

Nisko, Dom Nauczyciela, ul. Kościuszki 8

Wojciechowski Janusz 

Godz. 16.00

Śrem, sala spółdzielni mieszkaniowej w Śremie ul. Chłapowskiego 5 

Godz. 18.00

Grodzisk Wielkopolski, sala Centrum Kultury Rondo, ul. Kolejowa 12 w Grodzisku Wlkp.

Jackiewicz Dawid 

Godz. 18.00

Lwówek Sląski , Aleja Wojska Polskiego 1 B, /wejście od hali sportowej/

Karski Karol

godz. 16.00

Lidzbark, ul Wyszyńskiego 37, sala konferencyjna starostwa powiatowego

godz. 18.00

Bartoszyce, Młodzieżowy Dom Kultury w Bartoszycach, ul. Boh. Warszawy 6 

Fotyga Anna 

Godz. 16.00

Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 24 sala AKWEN 

Godz. 18.00

Sopot, ul. Władysława IV 22, sala SKOK

Złotowski Kosma 

Godz. 15.00

Inowrocław, sala w hali widowiskowo-sportowej, al. Niepodległości 4

Godz. 17.00

Bydgoszcz, hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36 

Krasnodębski Zdzisław 

Godz. 13.00

Wolsztyn, Zbór poewangelicki  w Kaszczorze  

Godz. 15.00

Nowy Tomyśl, Dom Katolicki, ul. Senatorska 31 w Zbąszyniu

Jurek Marek  

Godz. 16.00

Pisz, Piski Domu Kultury Pl. Daszyńskiego 2 

Godz. 18.00

Ełk, Civitas Christiana, ul. Wojska Polskiego 71A
   
Zbigniew Kuźmiuk

Godz. 16:00

Grudziądz, Sala NOT, ul. Piłsudskiego 20

Godz. 18:00

Nowe Miasto Lubawskie, Swietlica "Wincentówka" przy ul. Kościelnej 8b.

Mirosław Piotrowski

Godz. 16:00

Biała Podlaska, sala lokalu Hacjenda ul. Janowska 14

godz. 18.00

Andrzej Duda

Godz. 16:00

Żary, pl. Kardynała Wyszyńskiego , sala przy kościele

Godz. 18:00

Krosno Odrzańskie, Sala Bankietowa ul. Poznańska 52

Bolesław Piecha

Godz. 16:00

Świebodzin

Godz. 18:00

Sulęcin, os. Słoneczne 10, Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ – sala wykładowa

Jadwiga Wiśniewska

Godz. 16:00

Myszków, Cech Rzemiosł Różnych przy ul. Kościuszki 97

Godz. 18:00

Siemianowice Śląskie, Willa Fitznera, ul. 27 Stycznia 3

Stanisław Ożóg

Godz. 16:00

Rzeszów

Godz. 18:00

Łańcut, Sala Konferencyjna, Biuro Poselskie. Ul. Królowej Elżbiety 1

Konrad Szymański: Unii Energetycznej już nie ma

Przyjęte w piątek konkluzje Rady w sprawie unii energetycznej nie zawierają żadnego z pierwotnych polskich postulatów w zakresie bezpieczeństwa dostaw. Wśród 9