RSS
25.07.2014 | Aktualności | Partia

PiS zatwierdziło już 60 kandydatów na prezydentów miast

Jak poinformowało Biuro Prasowe PiS Komitet Polityczny partii zatwierdził już 60 kandydatów na prezydentów miast w nadchodzących wyborach samorządowych.

Prawo i Sprawiedliwość reprezentować będą m.in. w Warszawie Jacek Sasin, we Wrocławiu Mirosława Stachowiak-Różecka, w Gdańsku Andrzej Jaworski, w Poznaniu Tadeusz Dziuba, w Szczecinie Artur Szałabawka.

Kandydatem na prezydenta w Bydgoszczy będzie Marek Gralik, w Łodzi Joanna Kopcińska, w Gdyni Marcin Horała, w Białymstoku Jan Dobrzyński, w Rzeszowie Andrzej Szlachta, w Gorzowie Wielkopolskim Marek Surmacz, w Olsztynie Grzegorz Smoliński, w Toruniu Zbigniew Rasielewski, w Gnieźnie Krzysztof Ostrowski, w Ostrołęce Janusz Józef Kotowski, w Radomiu Andrzej Kosztowniak, w Siedlcach Wojciech Józef Kudelski, w Krośnie Paweł Krzanowski, w Częstochowie Artur Warzocha, w Głogowie Jan Zubowski, w Bełchatowie Mariola Ciechowska, w Będzinie Katarzyna Anna Maciejewska, w Zawierciu Beata Agnieszka Chawuła, w Dąbrowie Górniczej Małgorzata Wioletta Zarychta-Surówka, w Gliwicach Jarosław Wieczorek. W Elblągu kandydatem PiS na prezydenta miasta będzie Jerzy Wilk.

Kolejne kandydatury w wyborach samorządowych będą zatwierdzane przez władze PiS w najbliższym czasie.

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu