Serwisy archiwalne
RSS
14.06.2006

Bliżej ludzi

Prawo i Sprawiedliwość rozpoczęło kampanię bliżej ludzi, która ma spowodować, aby PiS jeszcze bardziej angażowało się w zwykłe, codzienne ludzkie sprawy. Chodzi o to, aby w Polsce nastał taki porządek społeczny, w którym dobrym będzie dobrze, a złym - źle. Ta kampania ma doprowadzić do tego, abyśmy nigdy nie znajdowali się w takiej sytuacji, że człowiek uczciwy pozostaje sam, bez pomocy.

Jednym z ważnych elementów kampanii bliżej ludzi jest inicjatywa tworzenia Punktów Obsługi Wyborców - biur będących miejscem informacji i pomocy obywatelom w sprawach związanych z funkcjonowaniem instytucji państwowych i samorządowych.

Punkty Obsługi Wyborców to miejsca mające na celu wspieranie inicjatywy obywatelskiej. Dzięki nim osoby, które chcą zdziałać coś dobrego, będą mogły uzyskać wsparcie ze strony Prawa i Sprawiedliwości. Takie punkty znajdą się w każdym powiecie.

Na stronie blizejludzi.pl można znaleźć adresy Punktów Obsługi Wyborców, a także wyrazić swoje poparcie dla budowy IV Rzeczypospolitej.

Marek Gróbarczyk: Nieracjonalna i niebezpieczna polityka energetyczna włoskiej prezydencji

Nieracjonalna i niebezpieczna - są to słowa, które dobrze opisują plany włoskiej prezydencji, która sprawuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej w ciągu